Pracownia nie posiada stałych godzin pracy.

 

Chcesz zamówić kwiaty z dostawą lub odbiorem osobistym?

Zadzwoń do nas. Zamówienia przyjmujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem. Jeśli nie zależy Ci na konkretnym gatunku kwiatów lub termin realizacji Twojego zamówienia nie dotyczy okresów świątecznych i weekendów wystarczą 1- 2 dni wyprzedzenia.

 

Chcesz zamówić usługę ślubną/ eventową?

Zadzwoń lub napisz do nas maila z prośbą o podanie terminu niezobowiązującego spotkania konsultingowego. Na takim spotkaniu będziemy mogli porozmawiać o Twoich oczekiwaniach oraz preferowanym budżecie.

 

Chcesz zarezerwować termin na usługę ślubną/ eventową?

Zgłoś chęć wykupienia usługi (telefon/ mail) oraz dokonaj przelewu na poczet zamówienia w kwocie 1000zł.

Dane do przelewu:

Justyna Waryszak

Millenium Bank 21 1160 2202 0000 0003 0729 8851

tytułem: Imię i nazwisko zamawiającego oraz termin realizacji usługi

 

Wahasz się jeszcze czy podjąć z nami współpracę i chcesz zamówić koncepcję kreatywną swojej uroczystości?

Zgłoś chęć wykupienia usługi (telefon/ mail) oraz dokonaj przelewu na poczet zamówienia w kwocie 350zł (w sezonie wysokim czas oczekiwania na projekt to +/- 10 dni od momentu zaksięgowania wpłaty).  W momencie podjęcia z nami współpracy (podpisania umowy) koszt projektu jest włączany do ogólnego budżetu. W przypadku umówienia się na niezobowiązujące spotkanie konsultingowe wstępny projekt i kosztorys omawiamy na miejscu w pracowni. Po spotkaniu otrzymujesz od nas dwutygodniowy bezpłatny okres karencji terminu.

 

Jeśli zdecydowałeś się podjąć z nami współpracę określ swój minimalny przewidywany budżet i umów się na spotkanie w celu podpisania umowy. Płatność za usługę dzielimy na 3 transze. 1 rata gwarantująca rezerwację terminu wynosi 25% budżetu minimalnego.